Skip to main content
AutoScout24 is currently only available to a limited extent due to maintenance work. This affects some functions such as contacting salespeople, logging in or managing your vehicles for sale.

Rover
S P6 - ONLINE AUCTION

UITHOORN, NL
€ 11,500.-
Classic Car Auctions
Mileage
75,111 km
Gearbox
Automatic
First registration
01/1970
Fuel type
Gasoline
Power
Seller
Dealer

Basic Data

Body type
Sedan
Type
Used
Country version
Netherlands
Offer number
2930040

Vehicle History

Mileage
First registration
01/1970
Production date
1970

Technical Data

Gearbox
Automatic

Energy Consumption

Fuel type
Gasoline
Fuel consumption

0.0 l/100 km (comb.)

Colour and Upholstery

Colour
Blue
Manufacturer colour
Blauw
Paint
Others

Vehicle Description

De Rover 3500 S uit 1970 was een prestigieuze luxeauto die deel uitmaakte van de befaamde P6-serie van Rover. Deze auto was een toonbeeld van geavanceerde techniek en elegantie in zijn tijd. Deze P6 Federal was een poging van Rover om de Amerikaanse markt te veroveren. Het model is in 1968 geïntroduceerd in Amerika. Opvallende kenmerken zijn de luchtinlaten op de motorkap die je handmatig kon instellen. Voor de Amerikaanse markt was deze Rover voorzien van de volgende accessoires: · Rondom getint glas · Stuurbekrachtiging · 4 elektrische ramen · Airco · Automatische versnelling · Volledig leren intrerieur Het Amerikaanse avontuur was van korte duur. De emissie eisen werden opnieuw verhoogd en van oorsprong Amerikaanse V8 kon hier niet aan voldoen. In 1971 eindigde de productie en slechts 2.043 exemplaren zijn in deze uitvoering gebouwd. Dit exemplaar is in 1999 door een Rover liefhebber gekocht (Het artikel is te vinden bij de foto's) en in zijn Rover museum geplaatst. De auto maakte deel uit van bijzondere collectie P6-en. Deze Rover is in gerestaureerde toestand gekocht. De restauratie is vakkundig uitgevoerd. zo zijn alle ophangingsdelen en de onderkant voorzien in de correcte kleur. Sinds 1999 is de auto niet op de weg geweest. Door het overlijden van deze Rover liefhebber is er voor gekozen de auto te verkopen. De auto is kort geleden nog voorzien van een nieuwe accu, nieuwe oliën en de remmen zijn weer operationeel. Hierdoor rijdt, schakelt en remt de Rover. De airco is aanwezig maar niet aangesloten. Zowel interieur als het exterieur zien er over het algemeen netjes uit. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.

LET OP: DEZE AUTO WORDT ONLINE GEVEILD DOOR CLASSIC CAR AUCTIONS. HET VERMELDE BEDRAG IS HET STARTBEDRAG. BIEDEN BEGINT VANAF 5.000,-. ER ZIJN DIVERSE KIJKDAGEN VAN DE CLASSIC, SPORTS CARS, YOUNGTIMERS & MOTOREN UITHOORN. OP WOENSDAG 15 MEI 2024 ZAL OM 17:00 UUR DE ONLINE VEILING VAN START GAAN. KIJK VOOR MEER INFORMATIE, KIJKDAGEN EN ALLE OVERIGE KAVELS OP ONZE WEBSITE: WWW.CLASSICCAR-AUCTIONS.COM. DE VEILING SLUIT OP WOENSDAG 5 JUNI 2024 VANAF 20:00 UUR.

MAAK VANDAAG NOG EEN ACCOUNT AAN OP DE WEBSITE EN START MET BIEDEN!

Locatie:
Anthony Fokkerweg 7
1422 AE, Uithoorn
Nederland

Kijkdagen:
Zie onze website voor actuele data.

Uw auto(’s) inbrengen in een volgende veiling, of een collectie veilen op uw locatie? Neem contact op via info@classiccar-auctions www.classiccar-auctions.com +31 (0)20 210 1201.

Als extra service bieden wij aan om binnen Nederland voor 195,- (incl. BTW) de gewonnen auto te bezorgen. Mocht u in het buitenland wonen, dan gaan we in overleg een transport regelen tegen een zo scherp mogelijk tarief.

Bekijk ook onze andere advertenties.

This car will be part of an online auction on location in Uithoorn. Bidding starts at 5.000,-. There will be various viewing days in Uithoorn. The online auction will start on Wednesday 15 May 2024 and will close on Wednesday 5 June 2024 from 20.00 hours. For more information and the other lots look on our website www.classiccar-auctions.com.

Dieses Auto wird Teil einer Online-Auktion vor Ort in Uithoorn sein. Das Gebot beginnt bei 5.000,-. Es wird verschiedene Besichtigungstage in Uithoorn geben. Die Online-Auktion beginnt am Mittwoch, 15. Mai 2024 und endet am Mittwoch, 5. Juni 2024 ab 20.00 Uhr. Weitere Informationen und die anderen Lose finden Sie auf unserer Website www.classiccar-auctions.com.
Garantie: Geen aanvullende garantie

Leasing

Private

Exclusive leasing offer from Classic Car Auctions

One-time costs

Down payment
€ 0,-
Transfer cost
Keine Angabe
Registration cost
Keine Angabe
Total, unique
€ 0,-

General data

Contract type
Kilometerleasing
Mileage p.a.
10.000 km

Monthly costs

Duration
36 Monate
Monthly installment
€ 587,-

Additional information

More km costs
€ 0,0000
Reduced km of remuneration
€ 0,0000
Final installment
€ 39.232,71

TIP

This invoice is an example - you can discuss your preferred rate with the dealer and agree on an individual leasing offer.

Loan brokerage through Volkswagen Leasing GmbH / Gifhorner Str. 57 / 38112 Braunschweig

Die Angaben entsprechen zugleich dem 2/3 Beispiel nach § 6a Abs. 3 PAngV.

Seller

Dealer
Classic Car Auctions
Provider on AutoScout24 since 2011

  1. VAT deductible
  2. Dealer price
{"zip":"NL1422 AE","leasing":"false","seg":"oldtimer","stmak":"Rover","did":"10188259","stmil":"75111","gear":"A","stmod":"Others","stmon":"1","styea":"1970","ken":"AE3657","make":"62","ad":"dealer","vat":"0","art":"6","carby":"0","buyonline":"false","fr":"2","model":"21029","mia":"false","miles":"5","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/f75595ba-cd52-41a1-afb5-78f81b342b21_f11e2335-ebfb-4f3e-9293-672e4b6f11a8.jpg/720x540.webp","price":"3","rnd":"58","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","cost":"11500","detailpageUrl":"https://www.autoscout24.com/offers/-f75595ba-cd52-41a1-afb5-78f81b342b21","acc":"U","type":"U","zip2":"1422 AE","articleType":"C","cockpit":"F"}