Skip to main content

Mercedes-Benz SLK 350
350

WIJCHEN
€ 14,950
HDA Wijchen B.V.
Mileage
57,706 km
Gearbox
Automatic
First registration
02/2007
Fuel type
Gasoline
Power
200 kW (272 hp)
Seller
Dealer

Financing

Calculate your car loan

How much do you want to borrow?

Basic Data

Body type
Convertible
Type
Used
Seats
2
Doors
2
Offer number
575

Vehicle History

Mileage
First registration
02/2007
Full service history
Yes

Technical Data

Power
200 kW (272 hp)
Gearbox
Automatic
Engine size
3,498 cc
Gears
7
Cylinders
6
Empty weight
1,493 kg

Energy Consumption

Emission class
Euro 4
Fuel type
Gasoline
CO₂-emissions
238 g/km (comb.)

Equipment

Comfort & Convenience
  • Air conditioning
  • Automatic climate control
  • Cruise control
  • Electrical side mirrors
  • Leather seats
  • Leather steering wheel
  • Power windows
  • Rain sensor
  • Seat heating
  • Wind deflector
Entertainment & Media
  • On-board computer
  • Radio
Safety & Security
  • ABS
  • Alarm system
  • Central door lock
  • Central door lock with remote control
  • Electronic stability control
  • Head airbag
  • Immobilizer
  • Power steering
  • Side airbag
  • Tire pressure monitoring system
  • Xenon headlights
Extras
  • Alloy wheels (18")
  • Shift paddles
  • Sport suspension

Colour and Upholstery

Colour
Black
Manufacturer colour
Zwart
Paint
Metallic
Upholstery
Full leather

Vehicle Description

57706 LET OP !!!! ZIJN MIJLEN IPV KM.

Laat de wind door je haren waaien in deze prachtige Mercedes-Benz SLK 350 cabriolet uit 2007. Dit exemplaar heeft slechts 57.706 MIJL op de teller staan en is nog in uitstekende staat. De krachtige benzinemotor met een vermogen van 272Pk zorgt voor een unieke rijervaring.

Deze SLK 350 heeft een mooie zwarte kleur die perfect past bij het sportieve karakter van de auto. De lichtmetalen velgen van 17" maken het plaatje compleet en geven de auto een nog sportievere uitstraling. Daarnaast beschikt de auto over handige opties, zoals buitenspiegels die elektronisch inklapbaar zijn. Zo hoef je je geen zorgen te maken over beschadiging van de spiegels bij het parkeren.

Blijf altijd op de juiste weg dankzij het full map navigatiesysteem. Zo vind je eenvoudig de snelste weg naar je bestemming en kan je zorgeloos genieten van de rit. Het bandenspanningscontrolesysteem zorgt er dan weer voor dat je altijd veilig op weg gaat.

Naast deze handige opties beschikt de auto ook over een autotelefoonvoorbereiding. Zo kan je eenvoudig handsfree telefoneren in de auto. Veiligheid voor alles!

Ben je op zoek naar een uniek rijervaring en wil je optimaal genieten van de zon tijdens het rijden? Dan is deze SLK 350 cabriolet zeker iets voor jou! Voor de verkoopprijs van slechts €17.950 inclusief BTW kan deze prachtige auto van jou zijn. Kom snel langs bij HDA Wijchen B.V. uit Wijchen voor meer informatie.

Welkom bij Hans Dekker Automobielen. Een gerenommeerd autobedrijf en al vele jaren een vertrouwd adres voor u en uw auto. In juni 2018 zijn wij verhuisd naar onze nieuwe locatie waar we u nog beter van dienst kunnen zijn. Voor een nieuwe of jong gebruikte auto bent u welkom in onze mooie showroom, waar de koffie voor u klaar staat! Ook voor het onderhoud, APK bent u bij ons op het juiste adres. Mocht u onverhoopt schade aan uw auto hebben kunnen wij dit voor u herstellen en alles met uw verzekering regelen. Ondanks dat de verstrekte informatie op de website met de grootst mogelijk zorg is samengesteld zijn fouten niet uit te sluiten dus controleer de dingen die uw aankoopbeslissing kunnen beïnvloeden alvorens u tot de aankoop over gaat.

Meer informatie

Modelreeks: jul. 2004 - mei 2008
Wielbasis: 243 cm
Topsnelheid: 250 km/u
Energielabel: G
Aantal sleutels: 2
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 208 - € 236 per kwartaal
Kenteken: J-920-LG

Aanvullende opties en accessoires

Entertainment & Media
  • Audio-installatie
  • CD-wisselaar
  • navigatiesysteem en radio

Exterieur
  • buitensp. elektr. + verw.
  • xenon kopl. +reiniging

Interieur & Comfort
  • lederen versnellingspook
  • verwarmde voorstoelen

Veiligheid & Techniek
  • BAS
  • hoofd airbag(s) v.

Insurance

Car insurance from ANWB

Calculate your premium

License plate


Seller

Dealer
HDA Wijchen B.V.
Provider on AutoScout24 since 2019
Verkoop

Closed

Opens at 10:00

  1. VAT deductible
  2. Dealer price
{"sthp":"272","leasing":"false","seg":"sport","stmak":"Mercedes-Benz","did":"28701555","stmil":"57706","gear":"A","stmod":"SLK 350","cost":"14950","stmon":"2","styea":"2007","ken":"J-920-LG","make":"47","ad":"dealer","vat":"0","art":"2","carby":"0","fr":"6","stccm":"3498","buyonline":"false","stkw":"200","zip":"NL6603 BV","model":"18561","equi":"5,10,142,42,46,121,116,1,38,13,41,32,34,17,44,12,39,18,150,127,26,151,30,47,15,6,49","mia":"true","miles":"4","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/150893f0-2b31-41ab-b9f8-aca9c4f4eed1_217b9910-df2a-4831-9ef4-97f5c988f060.jpg/720x540.webp","price":"3","rnd":"18","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"9","type":"U","atsd":"","zip2":"6603 BV","articleType":"C","cockpit":"F"}