This invoice is an example - you can discuss your preferred rate with the dealer and agree on an individual leasing offer.
Mileage
189,549 km
Gearbox
Automatic
First registration
06/1999
Fuel type
Gasoline
Power
Seller
Dealer
Basic Data
- Body type
- Sedan
- Type
- Used
- Doors
- 4
- Country version
- Netherlands
- Offer number
- 2930046
Vehicle History
- Mileage
- 189,549 km
- First registration
- 06/1999
- Production date
- 1999
Technical Data
- Gearbox
- Automatic
Energy Consumption
- Fuel type
- Gasoline
- Fuel consumption
0.0 l/100 km (comb.)
Colour and Upholstery
- Colour
- Blue
- Manufacturer colour
- Blauw
- Paint
- Others
Vehicle Description
De Mercedes-Benz S430 uit 1999 is een toonbeeld van luxe en geavanceerde techniek, een voertuig dat de prestigieuze reputatie van Mercedes-Benz in de hogere autoklasse bevestigt. Als onderdeel van de befaamde S-Klasse, staat deze auto symbool voor de perfecte samensmelting van comfort, kracht en innovatie. Aangedreven door een robuuste 4.3-liter V8-motor, levert de S430 een indrukwekkend vermogen van 275 pk. Deze kracht zorgt voor een uitzonderlijk soepele en responsieve rijervaring, die kenmerkend is voor de S-Klasse. Of u nu door de stad rijdt of over lange snelwegen, de S430 biedt een moeiteloze acceleratie en een serene rijervaring, mede dankzij de geavanceerde automatische transmissie. Het exterieur van de Mercedes-Benz S430 uit 1999 straalt een subtiele elegantie uit. De auto heeft een gedistingeerde en imposante uitstraling, met strakke lijnen en een uitgebalanceerd ontwerp dat zowel tijdloos als modern is. Deze uitstraling wordt versterkt door de typische Mercedes-grille en de elegant geplaatste koplampen, die het voertuig een aristocratische flair geven. Binnenin de S430 wordt de bestuurder en passagiers omgeven door pure luxe. Het interieur is bekleed met hoogwaardige materialen, waaronder fijn leder en sierlijk houtfineer. De zitplaatsen zijn uiterst comfortabel, met voldoende ruimte voor alle inzittenden. De S430 is tevens uitgerust met een reeks van geavanceerde technologieën wat het reizen in deze auto tot een waar genoegen maakt. Op het gebied van veiligheid zet de S430 de hoge standaard voort die men van Mercedes-Benz mag verwachten. Uitgerust met meerdere airbags, geavanceerde remtechnologie en stabiliteitscontrolesystemen, biedt de auto een veilige omgeving voor zowel de bestuurder als de passagiers. De Mercedes-Benz S430 uit 1999 is een prachtig voorbeeld van Duitse luxe en engineering. Het combineert moeiteloze kracht met ultiem comfort en geavanceerde technologie, waardoor het een uitstekende keuze is voor diegenen die op zoek zijn naar een auto die zowel prestige als prestaties belichaamt. De hier aangeboden Mercedes-Benz S430 bevindt zich in een goed rijdende conditie. Het exterieur en interieur van de auto ogen netjes. Her en der zijn er gebruikssporen naar leeftijd van de auto. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.
LET OP: DEZE AUTO WORDT ONLINE GEVEILD DOOR CLASSIC CAR AUCTIONS. HET VERMELDE BEDRAG IS HET STARTBEDRAG. BIEDEN BEGINT VANAF 5.000,-. ER ZIJN DIVERSE KIJKDAGEN VAN DE CLASSIC, SPORTS CARS, YOUNGTIMERS & MOTOREN UITHOORN. OP WOENSDAG 15 MEI 2024 ZAL OM 17:00 UUR DE ONLINE VEILING VAN START GAAN. KIJK VOOR MEER INFORMATIE, KIJKDAGEN EN ALLE OVERIGE KAVELS OP ONZE WEBSITE: WWW.CLASSICCAR-AUCTIONS.COM. DE VEILING SLUIT OP WOENSDAG 5 JUNI 2024 VANAF 20:00 UUR.
MAAK VANDAAG NOG EEN ACCOUNT AAN OP DE WEBSITE EN START MET BIEDEN!
Locatie:
Anthony Fokkerweg 7
1422 AE, Uithoorn
Nederland
Kijkdagen:
Zie onze website voor actuele data.
Uw auto(’s) inbrengen in een volgende veiling, of een collectie veilen op uw locatie? Neem contact op via info@classiccar-auctions www.classiccar-auctions.com +31 (0)20 210 1201.
Als extra service bieden wij aan om binnen Nederland voor 195,- (incl. BTW) de gewonnen auto te bezorgen. Mocht u in het buitenland wonen, dan gaan we in overleg een transport regelen tegen een zo scherp mogelijk tarief.
Bekijk ook onze andere advertenties.
—
This car will be part of an online auction on location in Uithoorn. Bidding starts at 5.000,-. There will be various viewing days in Uithoorn. The online auction will start on Wednesday 15 May 2024 and will close on Wednesday 5 June 2024 from 20.00 hours. For more information and the other lots look on our website www.classiccar-auctions.com.
—
Dieses Auto wird Teil einer Online-Auktion vor Ort in Uithoorn sein. Das Gebot beginnt bei 5.000,-. Es wird verschiedene Besichtigungstage in Uithoorn geben. Die Online-Auktion beginnt am Mittwoch, 15. Mai 2024 und endet am Mittwoch, 5. Juni 2024 ab 20.00 Uhr. Weitere Informationen und die anderen Lose finden Sie auf unserer Website www.classiccar-auctions.com.
Garantie: Geen aanvullende garantie
Locatie:
Anthony Fokkerweg 7
1422 AE, Uithoorn
Nederland
Kijkdagen:
—
—
Leasing
Exclusive leasing offer from Classic Car Auctions
One-time costs
- Down payment
- € 2.090,45
- Transfer cost
- Keine Angabe
- Registration cost
- Keine Angabe
- Total, unique
- € 2.090,45
General data
- Total lease amount
- € 14.570,45
- Contract type
- Kilometerleasing
- Mileage p.a.
- 0 km
Monthly costs
- Duration
- 48 Monate
- Monthly installment
- € 260,-
Additional information
- Reduced km of remuneration
- € 0,0000
TIP
Loan brokerage through Volkswagen Leasing GmbH, Gifhorner Str. 57, 38112 Braunschweig
Die Angaben entsprechen zugleich dem 2/3 Beispiel nach § 6a Abs. 3 PAngV.
Seller
DealerClassic Car Auctions
Provider on AutoScout24 since 2011ContactAfd. Verkoop
- VAT deductible
- Dealer price