Mercedes-Benz 230
230 TE

€ 6,500

Price negotiable

Mileage
298,000 km
Gearbox
Manual
First registration
11/1984
Fuel type
Gasoline
Power
100 kW (136 hp)
Seller
Private seller

Financing

Calculate your car loan

How much do you want to borrow?

Basic Data

Body type
Station wagon
Vehicle type
Used
Drivetrain
Rear Wheel Drive
Seats
5
Doors
4

Vehicle History

Mileage
First registration
11/1984

Technical Data

Power
100 kW (136 hp)
Gearbox
Manual
Engine size
2,300 cc
Gears
5
Cylinders
4

Energy Consumption

Fuel type
Gasoline

Colour and Upholstery

Colour
Yellow
Upholstery colour
Beige
Upholstery
Cloth

Vehicle Description

Mercedes w123 230TE (s123) Stationwagen, 1984.
Dus met een 2.3 L M102 benzinemotor. Belastingvrij.

Pluspunten:

Uitgebreide carrosserie werkzaamheden uitgevoerd.
5-versnellingsbak, dus rustig rijden op de snelweg. 4-versnellingsbak ook aanwezig.
Koppeling cilinder is ook nieuw.
Versnellingsbak steun, hardyschijf en tussenlager zijn nieuw.
Recent motor-, versnellingsbak- en differentieel olie vervangen + filters.
Aandrijfassen links en rechts vervangen door originele gebruikte exemplaren.
Trekhaak.
Schuifdak (zonder lekkage).
Zeldzame 15 inch stalen velgen eventueel inbegrepen. 14 inch velgen met originele wieldoppen beschikbaar.
Voorophanging veel vervangen (schokdempers, bovenste draagarmen en rubbers, fuseekogels, stuurdemper)
Nieuwe wiellagers voorzijde
Nieuwe voorremmen (Bendix remklauwen, remschijven, stofschilden enz, ATE-klauwen nog aanwezig)
Nieuwe hoofdremcilinder
Nieuwe waterpomp en v-snaar
Nieuwe bougiekabels, bougies
Radio met aux-ingang

Minpunten:

Het stationair toerental valt soms te laag
Het interieur moet worden schoongemaakt en opgeknapt.
De achterklep moet worden opgeknapt. beschadigd na inbraak.
De centrale vergrendeling moet worden gerepareerd.
De uitlaat heeft een klein lek.
De hoeken achter de achterruiten vertonen wat roest.
Tank lekt ergens een beetje, wanneer helemaal volgetankt.
Sinds 283.000 km werkt de kilometerstand teller niet meer (soms wel, meestal niet). Zou inmiddels op ongeveer 295.000 moeten staan.

Ik rij er voortdurend mee, recentelijk heb ik lange reizen gemaakt tussen Nederland, Frankrijk, Italië, Spanje, Corsica enz. Het is een geweldige auto, maar ik heb geen tijd meer om ermee bezig te zijn.

LET OP: bevindt zich momenteel in Frankrijk! Rond Nogent-le-Rotrou

Ik heb er enorm veel tijd, moeite en geld in gestopt, maar er is dus nog een en ander te doen. Ik wens de auto te verkopen aan iemand die er nog een slag aan geeft, want dan kan het zomaar een hele fraaie mercedes worden. En vooral de stationmodellen zijn het geld waard.

Wordt verkocht mét de 4-versnellingsbak en cardan, de tweede set wielen, een set blauwe kentekenplaten.

U kunt mij mailen voor vragen.
De prijs is bespreekbaar.
Eventueel te ruil voor een MGB gt.

Ook nog een Peugeot 403 (1959) te koop. Rijdend maar met werk, en heel veel onderdelen, ook op te halen in Frankrijk. vraagprijs 1500e.

Insurance

Car insurance from ANWB

Calculate your premium

License plate


Seller

Private seller
Contact
  1. VAT deductible
{"sthp":"136","leasing":"false","seg":"stationwagon,upperclass,oldtimer","stmak":"Mercedes-Benz","did":"16823442","stmil":"298000","gear":"M","stmod":"230","cost":"6500","stmon":"11","styea":"1984","ken":"28zbbd","make":"47","ad":"private","vat":"0","art":"5","carby":"0","fr":"4","stccm":"2300","buyonline":"false","stkw":"100","zip":"NL2011ZP","model":"1848","mia":"false","miles":"10","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/6cba7f9d-76ad-4047-a920-8a8f7d7e354b_dc8edc0f-5e04-40c6-9d23-1ee4b939e6ff.jpg/720x540.webp","price":"2","rnd":"13","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"6","type":"U","atsd":"","zip2":"2011ZP","articleType":"C","city":"HAARLEM","cockpit":"F"}